Trening mentalny: "Prawo do porażki""


Grupa docelowa 


Grupa docelowa dla szkolenia z treningu mentalnego "Prawo do porażki" obejmuje głównie osoby dorosłe, które doświadczają trudności związanych z lękiem przed porażką w różnych sferach życia, w tym w życiu zawodowym i społecznym. Szczególnie mogą być zainteresowane osoby:

  • pracownicy korporacyjni - osoby, które działają w środowisku zawodowym, gdzie wymagana jest częsta konfrontacja z oceną społeczną i podejmowanie ryzyka decyzyjnego;
  • przedsiębiorcy i przedstawiciele biznesu - osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa lub działające w sektorze biznesowym, gdzie sukces wymaga częstych prób i ryzyka;
  • studenci i absolwenci - osoby w trakcie nauki lub początkujący zawodowo, którzy doświadczają presji ocen społecznych i ryzyka niepowodzeń;
  • osoby poszukujące rozwoju osobistego - osoby, które chcą pogłębić swoją samoświadomość, rozwijać pewność siebie i radzenie sobie ze stresem związanym z lękiem przed porażką.


Program szkolenia 

 

     Moduł 1: Psychologia porażki i jej miejsce w rozwoju.

     Moduł 2: Radzenie sobie z lękiem przed porażką.

     Moduł 3: Budowanie odwagi w podejmowaniu decyzji.

     Moduł 4: Samorefleksja i rozwój osobisty.Cel szkolenia 

 

Transformacja Lęku w Siłę. Głównym celem szkolenia jest pomoc uczestnikom w zrozumieniu i przekształceniu lęku przed porażką w siłę do działania.
Rozwój Odwagi i Samoświadomości. Skupimy się na rozwijaniu odwagi w podejmowaniu decyzji oraz budowaniu pozytywnej samooceny.

 

 

 

Jesteś zainteresowany/na i chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami
1200

GODZIN KURSÓW
I SZKOLEŃ

300

UKOŃCZONYCH
SZKOLEŃ

206

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

USTAWIENIA WIDOKU

Rozmiar tekstu:

Dla słabowidzących:

Mapa serwisu

Wersja tekstowa

Słownik skrótów

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.