SZKOLENIA DLA BIZNESU

Witaj w MBM ACADEMY

 Rozwijamy potencjał. Inspirujemy sukces. Razem kształtujemy przyszłość. „Nauka to pokarm dla rozumu.”

Podpisujemy się w pełni za Lwem Tołstojem. Jesteśmy ambitni i zdeterminowani na sukces nasz i naszych klijentów. Zawsze patrzymy dalej i widzimy więcej. Chociaż jesteśmy zmotywowani do wyścigu to potrafimy z każdym klientem zatrzymać się i popatrzeć na niego kompleksowo. Przez całe zawodowe życie doradzamy klientom i jesteśmy w tym dobrzy. Potrafimy w ludziach rozwinąć skrzydła własnych potencjałów i możliwości

+48 71 733 60 85

SZKOLENIA DLA BIZNESU

Witaj w MBM ACADEMY

 Rozwijamy potencjał. Inspirujemy sukces. Razem kształtujemy przyszłość. 

 

MBM Academy oferuje profesjonalne usługi szkoleniowe związane wieloma branżami. Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowana kadrę trenerów, posiadających dużą wiedzę zarówno praktyczną i teoretyczną z dziedziny, w której się specjalizują. Przeprowadziliśmy wiele szkoleń a nasza praca została doceniona licznymi listami pochwalnymi i referencjami . Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, co umożliwia bliski kontakt z trenerem , sprawne nabywanie wiedzy i umiejętności praktyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia dofinansowane jak i szkolenia zamknięte na zamówienie.

WIĘCEJ
Certyfikat

Nasza misja i wizja

Misja

Inspirować ludzi do samorozwoju i realizacji celów poprzez dostarczanie im wiedzy oraz  podnoszenie ich kompetencji w oparciu o najnowsze techniki szkoleniowe.

WIĘCEJ
Kapelusz

Kim jesteśmy i jakie mamy wartości

Kim jesteśmy 

MBM Academy to zespół ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają satysfakcję naszych klientów, dzięki czemu stale się rozwijamy i udoskonalamy nasze procesy szkoleniowe. 

WIĘCEJ
Książka

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie z zakresu organizacji procesu szkoleniowego umożliwiło zbudowanie rzetelnej firmy opartej na wiedzy i doświadczeniu. 

WIĘCEJ
1200

GODZIN KURSÓW
I SZKOLEŃ

300

UKOŃCZONYCH
SZKOLEŃ

206

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

Aktualne szkolenia

Sprawdź terminarz aktualnie przeprowadzanych szkoleń dla grup zawodowych. Wybierz dogodny termin oraz miejsce i zapisz się na szkolenie

Alekasandra Mimier

Jako nowoczesna placówka stosujemy technologie z najwyższej klasy dostępnej na rynku szeroki wachlarz naszych usług wymaga silnego skoncentrowania się na pacjencie dlatego skorzystaliśmy z oferty MBM Academy dotyczącej szkoleń…

Alekasandra Mimier

Więcej
Pan Piotr Peciakowski Dyrektor PZG tłumacz języka migowego

Jako trener z MBM Academy współpracowałem przy okazji projektów dostępność plus dla zdrowia miałem okazje zaznajamiać personel pierwszego kontaktu z podstawami języka migowego. Przebywanie i kontakt z osobą niepełnosprawną głucha dla wielu z nich było nie rzadko jedną z pierwszych rozmów jakie prowadziły w swoim życiu dało to podstawę do wzajemnego szacunku, tolerancji i zrozumienia. Zaszczepiona wiedza z podstaw języka migowego była nowym otwarciem w codziennej opiece nad pacjentem dla szkolonego przeze mnie personelu.

Pan Piotr Peciakowski Dyrektor PZG tłumacz języka migowego

Więcej
Pani Anna Nowak manager placówki ochrony zdrowia

Wykonała dla MBM Academy cykl szkoleń z zakresu Dostępność plus dla zdrowia w ramach współfinansowanych przez grant z MZ…

Pani Anna Nowak manager placówki ochrony zdrowia

Więcej
USTAWIENIA WIDOKU

Rozmiar tekstu:

Dla słabowidzących:

Mapa serwisu

Wersja tekstowa

Słownik skrótów

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.