Kim jesteśmy i jakie mamy wartości


Kim jesteśmy


Marka MBM Academy została stworzona przez założycieli Activemed Sp. Z o.o. Pana Krzysztofa Musiała i Tomasza Baniaka, którzy od wielu lat prowadzili specjalistyczne szkolenia dla sektora medycznego i farmaceutycznego. Celem wyodrębnienia marki MBM Academy, było stworzenie odrębnego działu szkoleń dedykowanego szerszemu gronu odbiorców, co skutecznie uczynili wprowadzając w roku 2020 nowe logo i nazwę działu consultingowo-szkoleniowego.

 

MBM Academy to marka stworzona przez ludzi, dla ludzi i z myślą o ludziach. Naszą pasją jest wspieranie rozwoju potencjału ludzkiego, która wynika z przekonania, że aktualizowanie posiadanej wiedzy oraz rozwijanie nowych umiejętności ma zasadnicze znaczenie w podnoszeniu wartości oraz utrzymaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Tworzymy zespół, którzy na pierwszym miejscu stawiają satysfakcję naszych klientów, dzięki czemu stale się rozwijamy i udoskonalamy nasze procesy szkoleniowe. Naszym celem jest wspieranie firm w rozwoju kompetencji ludzi na każdym szczeblu zawodowym. Zależy nam, aby nasi klienci rozwijali się i osiągali swoje cele, poprzez wzmacnianie i budowanie zaangażowanych i efektywnych zespołów oraz jasną i skuteczną komunikację w oparciu o partnerskie relacje. Dla nas, kapitał ludzki, to najbardziej wartościowy element każdego biznesu. 

 

Nasze wartości

 

Pracujemy w oparciu o wartości, które są dla nas drogowskazem nie tylko w codziennych działaniach, ale także we współpracy z naszymi klientami. 

 

Satysfakcja klienta - to dla nas priorytet. Wszystkie nasze działania są nakierowane na zaspokojenie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego stale się rozwijamy i doskonalimy. Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja. 

 

Szacunek - wzajemny szacunek to podstawa działania naszego zespołu, a także współpracy z klientami. Cenimy różnorodność oraz odmienne poglądy i opinie, ponieważ pomagają nam tworzyć rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb klientów.

 

Rozwój osobisty - to udoskonalanie siebie oraz swoich i klientów umiejętności, dzięki czemu dążymy do rozwijania talentów oraz wydobycia, często skrywanego i niewykorzystywanego potencjału ludzkiego, co przekłada się na większą motywację do działania oraz osiągnięcie sukcesu zawodowego.

 

Nauka - jest nierozerwalnym elementem rozwoju osobistego. Poprzez naukę podnosimy kwalifikacje, wzbogacamy wiedzę i rozwijamy pewność siebie oraz poszerzamy horyzonty. Dla nas nauka jest pokarmem dla rozumu i podstawą sukcesu, bo “inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski” -Benjamin Franklin, dlatego dzielimy się wiedzą z naszymi klientami 

 

Marzenia - to dla nas cele z datą realizacji. Dążymy do ich osiągnięcia oraz pomagamy spełniać je naszym klientom, bo jak powiedział Victor Hugo - „nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia”  

1200

GODZIN KURSÓW
I SZKOLEŃ

300

UKOŃCZONYCH
SZKOLEŃ

206

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

USTAWIENIA WIDOKU

Rozmiar tekstu:

Dla słabowidzących:

Mapa serwisu

Wersja tekstowa

Słownik skrótów

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.