Nasze doświadczenie

 

MBM Academy to rezultat wizji założycieli, Pana Krzysztofa Musiała i Tomasza Baniaka, którzy od lat prowadzili wysokiej jakości szkolenia dla sektora medycznego i farmaceutycznego. W roku 2020 postanowili wyodrębnić dział consultingowo-szkoleniowy, tworząc markę MBM Academy. To wydarzenie było krokiem ku poszerzeniu oferty i dostarczaniu unikalnych rozwiązań edukacyjnych. Wieloletnie doświadczenie z zakresu organizacji procesu szkoleniowego umożliwiło zbudowanie rzetelnej firmy opartej na wiedzy i doświadczeniu. Nasz interdyscyplinarny zespół jest profesjonalnym wsparciem dla osób indywidualnych oraz firm, na wielu różnych płaszczyznach kształcenia ustawicznego i zawodowego. 

 

MBM Academy to marka stworzona przez ludzi, dla ludzi i z myślą o ludziach. Naszą pasją jest wspieranie rozwoju potencjału ludzkiego, która wynika z przekonania, że aktualizowanie posiadanej wiedzy oraz rozwijanie nowych umiejętności ma zasadnicze znaczenie w podnoszeniu wartości oraz utrzymaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Tworzymy zespół, którzy na pierwszym miejscu stawiają satysfakcję naszych klientów, dzięki czemu stale się rozwijamy i udoskonalamy nasze procesy szkoleniowe. Naszym celem jest wspieranie firm w rozwoju kompetencji ludzi na każdym szczeblu zawodowym. Zależy nam, aby nasi klienci rozwijali się i osiągali swoje cele, poprzez wzmacnianie i budowanie zaangażowanych i efektywnych zespołów oraz jasną i skuteczną komunikację w oparciu o partnerskie relacje. Dla nas, kapitał ludzki, to najbardziej wartościowy element każdego biznesu. 

 

MBM Academy to nie tylko firma szkoleniowa, ale kreator rozwoju i sukcesu biznesowego. Z zaangażowaniem w dostarczanie wartościowych treści edukacyjnych, zespół MBM Academy inspiruje do ciągłego samorozwoju, budując mosty do przyszłości, gdzie rozwój ludzki jest kluczowym elementem każdego sukcesu biznesowego.

 

 

1200

GODZIN KURSÓW
I SZKOLEŃ

300

UKOŃCZONYCH
SZKOLEŃ

206

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

USTAWIENIA WIDOKU

Rozmiar tekstu:

Dla słabowidzących:

Mapa serwisu

Wersja tekstowa

Słownik skrótów

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.